Září 2012

Kozy nejsou píča

3. září 2012 v 16:23 prej že rubrika musí obsahovat aspoň jedno písmeno. 2012
Tak sme tak ráno stáli u garáží, náš hlouček.. kouřili sme. Bylo nám fajn víte, když příjdete po dvou měsících a příjde tenhle příjemnej stereotyp.
No a pak nám to narušila nějaká škola či co.

Za svoje morálku postrádající výkony z posledních dnů bych si zasloužila po držce, na druhou stranu, napůl za to přece může vždycky druhá strana. Vážně bych si měla přestat začínat se zadanejma, popřípadě udržovat dva vztahy najednou, popřípadě spát s holkou, docela kamarádkou, až možná nejlepší kamarádkou, dobře, uplně nejlepší kamarádkou, načež se mi ani nemůže podivat do očí. No a na to se vožerte, poblejte a je to mix, z kterýho se de do tý školy snad i docela rádo, snadno a když se připočítá to ranní cigárko (ano, přestávám, PŘESTÁVÁM), je to až na ty narušení, který probíhaj mezi přestávkama docela ok.

Procházela sem okolo něj a on jen prohlásil "sakra, Ty máš zas kozy..". Tak mě tak napadá, jestli je někdy mám, nebo nemám, rozhodně svoje s bídou béčka nepovažuju za kozy, ačkoliv ano, tvar to má pěknej, to si to musim pochválit. Někdy mi vlastně příjde, že podstatou vesmíru sou vlastně jen kozy. Pak mě to přejde, protože kozy nejsou píča, haha, joke.

No, to je zas sranec.

Smrt

1. září 2012 v 0:03 prej že rubrika musí obsahovat aspoň jedno písmeno. 2012

Zůstali sme spolu

na co bejt svoji, když sme každej sám
chtěl sem odejít, řeklas, že není kam
nakonec zůstala jen sklenice a prázdno u stolu
řeklas že mě vezmeš s sebou a tak odešli sme spolu

na co bejt živý, když sme každej sám
chtěli sme odejít, ale nebylo kam
nedopitá sklenice a osoby u jednoho stolu
a tak tu sedim se smrtí, zůstali sme spolu