Leden 2013

Nápisy na krabičkách

30. ledna 2013 v 16:53 píčám se v životě nejvíc daří. 2013
Další do seznamu těch, který mám ráda, skvělý kamarádi. Zadaný. A zase balkon a cigára a líbání a ještě asi tisíc kiláků od domova a partnerů. Slova asi jako "a zase Ty!"; "až se vrátíme, tak to zapomeneme";"chutnáš po mejch mrdkách.. mm, sladký".

Zamilovala sem se do ježdění na červenejch sjezdovkách, který vypadaj jako černý. Zamilovala sem se do cizojazyčnejch nápisů na krabičkách od cigaret. Zamilovala sem se do bílýho vína za čtyři éčka. Zamilovala sem se do lemon sody, pizz na dopečení, nanuků z billy. Nikdy už bych se ocamcaď nevracela domů. Protože to byl vole tejden jak hovado. Mám skvělý kamarády. Hlavně jeho. Vážně o tom nikdo neví a vážně sme na to takříkaje zapomněli a poprvý na mě ten, s kterým sem něco měla, nekouká očima "haha, viděl sem Tě nahou a lízal sem Ti kundu".

"Bambini? to je něco o koulích ne?"

Sem o rok starší než sem

8. ledna 2013 v 22:43 píčám se v životě nejvíc daří. 2013
Sem nezodpovědnej pytel hoven.
Známky na hovno, vztahy s těží na píču.

Ale ne, tak zas tak horký to neni, do novýho roku sem vkročila vcelku dobře, celý vánoce sem odhodlaná ignorovat a předstírat, jakože se nestaly. Piju morgana s kolou už tak dlouho, že mě na něj zve barman, protože ví, že ho piju a ví, že už zákonitě nemůžu mít prachy.
Ztratila sem telefon. S hromadou nahejch fotek. Jak svejch, tak cizích. Nejhorší je, že to bylo na akci, kde bylo tolik lidí, který by mohli mít zájem na tom mi ublížit, že snad ani nevěřim, že sem ho ztratila. Chudáka. Měla sem ho tři roky. Měla sem ho ráda. Nechci nic, co je chytřejší než já! Už jen proto nejim vlašský ořechy, připomínaj mozek, což je mírně spjato s inteligencí.

Cejtim se vyždímaná. Už sem se asi smířila s tim, že až doma ukážu známky, tak nebudu jejich dítě. V podstatě mě to ani netíží. Mohla bych si obarvit vlasy na zeleno a bejt zelená ovce rodiny. Bé vole.
Zase sem začala trochu malovat. Nikdy to nebude dobrý, ne tak jak bych chtěla, ale je to tak výborná terapie. A kdybych si u toho stojanu doma mohla ještě zapálit, byla by to bomba. Nevim, proč musim mít nekuřácký rodiče. Stejně chcípnu. S jakousi poruchou s cukrama a nějakejma divnejma ledvinama a plícema co nedejchaj. Teda doufám, že chcípnu na tohle. Nechci bejt za toho kreténa, co to tady nezvlád.

A včera přišlo obrovské zjištění, že sem vlastně o rok starší, než si poslední půlrok myslim. Príma.