Ksicht co neni můj

25. března 2013 v 17:10 |  píčám se v životě nejvíc daří. 2013
Chtěla bych si pamatovat všechno, o čem sem si kdy řekla, že si to chci pamatovat. Po večerech si říkám, jak by jednou bylo fajn, to všechno sepsat, nakreslit, malovat. Jen to je pořád moc o odhodlávání.

Tak mě tak napadlo, že když mě člověk vidí, sem naprosto neprůhledná. Neoblíkám se podle toho co mám ráda, ani podle toho co poslouchám, ani podle toho, jak se cejtim. Nevypadám na svůj věk, nesedí ke mně moje jméno, můj obličej.
Znova sem se utopila. Sem v tom znova. Teda ve vztahu. S někym, kdo je mi podobnej vzhledem, výškou, oblečením, ačkoliv to je přesně to, co na sobě nejsem já. A posloucháme spolu trapný, vážně trapný písničky. Smějeme se jejich napodobování. Máme kurevsky pubertální vztah. Což je ten, kterej většina lidí odsuzuje. Tvrdíte, že je to trapný. A přece jen, taky byste rádi s někym skládali hračky z kindervajíčka, kupovali si lízátka, hádali se o tom, kde jednou budete žít, přestože ste spolu takovou chvíli a ani nevíte, jestli to bude trvat ještě deset let, nebo minut. No a ten sex je teda o něco méně pubertální záležitostí. Někdy se směju svýmu věku a řikám si kolik mi vlastně sakra je. Protože se jednou cejtím o pět let mladší, jednou o deset starší a vůbec, myslim, že sem ztratila občanku.

Jdu za nim. Za deset minut du za nim. Oblečená jako někdo jinej, s ksichtem kterej ke mně nejde, s postavou, která neni moje. A přesto mám pocit, že mě vcelku zná. Chtěl mě tak dlouho a já ho nechala mě mít. Sem ten Führer, což je občas moc fajn. On to tak necejtí a mně ten pocit dělá dobře. Oba vyhráváme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | E-mail | Web | 25. března 2013 v 21:31 | Reagovat

Bože, zníš úplně jako někdo, koho znám, kdyby začal bejt trochu cool. Whatever :D

2 n n | Web | 25. března 2013 v 21:43 | Reagovat

já myslim, že ve chvíli naší smrti si vzpomeneme na všechno, o čem sme kdy řekli, že si to chcem pamatovat. to bude teprve divně směšná chvíle...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama