Mělas' tam zůstat mami

15. dubna 2013 v 20:44 |  píčám se v životě nejvíc daří. 2013
Tak sem se zas trochu vzchopila. Ještě aby ne žejo, člověk ponořenej do sraček vždycky vyplave. Buď živej, nebo ne. Já žiju.

Nový běžecký boty a denních 4,5 kilometru. Vzpomínání na mou motivaci, která mě k tomu vrátila. Dvojka měl dnes němčinu s náma. Dvojka je čůrák a zmrd. Jednička je momentálně kamarád po internetu, trojka je můj přítel. Už měsíc ho nepodvádím, beru to jako strašnou změnu svý osobnosti. Jo, jasně, zní to hrozně, ale prostě sem neuměla bejt s jednim člověkem, tak to považuju za docela dobrou věc.
Pořád mám strach pít, na druhou stranu mám strašnou chuť pít. Kouřim, nehulim, běhám. Jim 3x denně, což je na můj předchozí stravovací systém pokrok jako hovado. Budu se asi učit španělsky od dalšího roku, zdokonaluju své německé dovednosti a tak moc mě to baví a těšim se, až tam jednou pojedu na dýl. A konečně mám fotku u Berlínský zdi. Příjde mi to jako strašný umění, oproti tomu, co někdy visí v čajovně u nás nebo tak. Černobílá fotka aka beruška na stejblu trávy. Děkuju, to sme ještě neviděli. Což mi připomíná, že sme dneska našli na parapetu hnijící berušku. Z poloviny. Dekadentní zážitek.

"Jestli ho vylejou, tak už se na to můžem vysrat všichni, on to tady drží, to víš"; "hovno vole, von to tady drží pro nás, těm krávám to bude jedno". Asi příjdu o dalšího kamaráda. Teda aspoň tim každodennim způsobem. Tim, že ho vidim denně a drží mě, ačkoliv se nikdy nezeptal, jestli potřebuju pomoct nebo tak.
Konverzuju německy se svou matkou, vypráví mi, jak tam měla žít, v dojčlandu, jak tam byla zasnoubená, jak jela jen na měsíc do čech a tam už se nevrátila, protože potkala mýho otce. Proboha mami, mělas tam zůstat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eleanor Eleanor | Web | 15. dubna 2013 v 21:30 | Reagovat

Tyjo, to jsou pokroky, jen tak dál. ;)
Já už taky nejsem nymfomanická a stravuju se něčím jiným než hromadou sladkého.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama