Miláčku, kurvo

31. července 2013 v 13:15 |  píčám se v životě nejvíc daří. 2013
Miláčku. Zlato. Pusinko. Medvídku. Beruško. Květinko. Zlatíčko. Myšičko.
Děvko. Mrdko. Svině. Krávo. Píčo. Kurvo.
Hranice mezi dobrem a zlem. Mezi vztahem a samotou. Mezi polibkem a sexem. Mezi dítětem a dospělým, ženou a mužem, malbou a kresbou, psem a kočkou, jídlem a pitím, močí a sračkama. Ta hranice je peklo. Po dlouhejch dnech, co jen sedím a píšu buď a zlu nebo dobru jsem přesvědčená a neprůstopnosti týhle hranice. O bolesti kterou působí přechod. O tom jak to spaluje, jak se vaří maso když se ze vztahu přechází do ničeho. Když nevíte jak z polibku udělat sex. Když se z dítěte dostanete do puberty, ani nevíte jak a jak se stát dospělým vám nikdo neřekne, neboť to nikdo neví. Žena se může stát mužem, muž ženou, ale ta bolest z reakcí. A když se dete vysrat a vychcat, nevíte co dřív, najednou, nebo jako cože?
Svět je o hranicích, o tom peklu co je mezi dobrem a zlem. A když se nám v ní podaří uvíznout, je těžký se jim na ten kotel prostě vykváknout a jít dál. Chvílema to totiž celkem příjemně hřeje. Občas tam potkáváme lidi, kteří se zdají jako důvod, proč zůstat na pomezí vztahu a samoty. A pak, když s nimi chcete zůstat mezi, hodí vás na jednu nebo druhou stranu. Vztah a samota. Mluvené a psané slovo. Bolest a pohlazení.
Svět je o hranicích, kterými se bojíme projít.
Myslím.
Milíčku. Kurvo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 n n | Web | 4. srpna 2013 v 23:04 | Reagovat

všechno je trochu "break on through to the other side", uprostřed je vlastně nejvýhodnější pozice, protože pak z druhý strany nemusíš chodit zpět s tim, že chceš na druhou stranu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama