Leden 2014

Rok se s rokem rozešel

22. ledna 2014 v 20:42 princezny v pohádkách aspoň nekouřej čůráky. 2014
Orgasmy a postříkanej ksicht a pochcaný nohy ve sprše.
Totiž, bez vztahu sem vydržela pár momentů a potý, co se mě zeptal, jestli bych pro ten večer nemohla být jeho princeznou, sem jí už třetím měsícem. Začalo to poněkud slibněji než cokoliv jinýho poslední dobou. Hlavně proto, že sem neměla nejmenší důvod tomu věřit. Věkovej rozdíl a zájmy a tak, je to vlastně o hovně, pokud sou lidi tak nějak stejný zmrdi. Jako my. Bavili sme se o počtech sexuálních partnerů. A oba sme lhali. Stydíme se za sebe a když řikám, že kdyby si jednou někdo přečet všechno, co mám kde napsaný, nemluvil by se mnou, ptá se, co by se stalo, kdyby si to přečetl on. Nic. Nestalo by se nic. Kdyby to tady četl, nestalo by se nic. Protože na tomhle nesejde. Sem ludra. A on zmrd. Sme tak prostě udělaný.

A běhala sem, zase, dokud mi nenasněžilo, sem z toho smutná. Už ani nejsem nasraná, jen věčně smutná a zklamaná, i když mám vztah co funguje. Ty předtím mě nějak naučili nevěřit. Nebo odnaučili věřit? Pche. A je to děsivý, jak na sobě i člověk sám začne pozorovat ty hovna, co se na člověka postupně, hrozně pomaličku vršej, až je z toho hromada sraček. Takže sem šťastná, ale bojím se věčně něčeho a zklamává mě furt něco.

Piju čaj s mlíkem. A sladim umělym sladidlem. Dal mi ho krom jinýho k vánocům s popiskem "pro Tebe, až se zas rozhodneš žít spořádanej život". To vážně všichni viděj, jakym neúspěchem ty pokusy vždycky končí? Moje diabetoložka na mě kouká jak na mrtvolu a na hematologii mi vyhrožujou, že jestli budu dál kouřit, nemusim se od toho špitálu moc vzdalovat. A já se snažim. Ale je to závislost. Skoro jako sex (což mě teda mírně začíná děsit). Má studia táhnou do hoven, jen mluvim čím dál líp německy. A jde mi informatika. Tak si tak říkám, jestli se ta léta CoDka vyplatila?

A co do novýho roku? Takhle v jeho skoro dvanáctině? Asi menší hovna než v tom minulym, nemá to cenu moc hrotit.

Jo a zkoušela sem houby. A už to nedělám. A skoro nepiju a skoro nežeru... no kouřim no. Čůráky a máčka. Červený.
"červený máčka kouřej jen zedníci a Ty".