Únor 2015

Jdu pít čaj

15. února 2015 v 17:07 alkohol není jídlo. prej. 2015
Byl Valentýn a já to nikdy neslavila. A teď sme se spolu tak pěkně zpískali, tak myslim, že by to mohla bejt dobrá nová tradice. Chce se mi trochu křičet radostí. A taky tim, že mrdám všechny svý povinnosti do ucha a to určitě skončí děsně. Ale co na to říct, teď je mi skvěle. Svět nevypadá jako jedna velká mizerná beznaděj.
Byla sem na konzertě Afghan Whigs. Bylo to bombový, i když mi bylo děsně zle.
Dneska bych asi radši měla pít čaj, než psát, jde mi to k ničemu.

Seš nádherná

8. února 2015 v 23:53 alkohol není jídlo. prej. 2015
Kouřila sem mu, on mi chytnul hlavu, otočil jí nahoru a povídá, že jsem nádherná. Tenhle okamžik mi utkvěl v paměti, i když už je to pár tejdnů, prostě v tu chvíli to bylo strašně.. dobrý? Ne, že by na mě normálně nebyl hodnej, třeba dneska mi půjčil berle, protože sem si na horách vykryplila nohu a nesnášim doktory a nikdy by se mi to nespravilo, ale tohle bylo to, co sem v tu chvíli považovala za to nejhezčí, co moh říct. Ne, že mě miluje. Ale že sem nádherná. S jeho čůrákem v hubě a rozmatlanejma očima.
Poslední dobou se mejm nejmilejším lidem rozpadaj dlouholetý vztahy. A já tu jen stojim s těma berlema a řikám si, jak je to kurva možný, že zrovna my přežíváme. Děláme si srandu z věcí, plánujeme. Dřív jsme neplánovali a teď už i tak nějak plánujeme. Jen tak mírně, jakobychom oba cítili, že je jednoduchý toho druhýho vyděsit. Ale třeba dneska sme se schodli, že schody sou sračka a v našem domě nebudou schody. Protože sem se na nich hrozně rozmrdala. Neumim chodit s berlema.
Jako malej kus sračky musim hodně věcí stíhat, abych jednou nebyla malej kus sračky. Nepomáhá tomu, že jsem k narozeninám od babičky dostala děsnej ranec peněz. Na jednu stranu mě to totálně potěšilo, na tu druhou.. vůbec nevim, co s nima mám dělat a hlavně teď nemám motivaci dělat tak nějak vůbec nic. Jako vůbec nic. Protože nepotřebuju prachy na cíga, protože nekouřim a i kdybych kouřila, měla bych ty keše od babičky. Je mi mírně nevolno ze mě, ale krásně ze života. Což je dost hustý, zkuste to taky někdy. Nikdy sem nevěřila, že by to šlo bez drog, aspoň bez chlastu, nebo tak. A ono je to vlastně celkem v klidu.

Jak se Ti beze mě, lásko, spí?
Když zima se v posteli choulí
Trpím na sny, ale kdo netrpí
Trochu mě ta zima bolí

Trpím na sny, a když tu nejsi
Trpím i na to, co se opravdu děje
Jak se Ti beze mě, lásko, spí?

Ve světě závějí beznaděje