Nechce se mi nic

22. září 2016 v 9:35 |  chce se mi tak trochu si pozvracet postel. 2016
A tak jsi zase tady. Pijeme spolu šestý pivo a odcházíme k tobě domů, povídat si, jo jasně. Už zase mě udivuje, jak můžu bez těhlech polibků přežít měsíce, jak můžu bejt šťastná bez tvých objetí, jak můžu čekat, že se to už nikdy nestane, že je to vždycky tak nádherný, jako by to bylo bývalo mělo být nakonec. Nevím, jak můžu čekat, že z tohohle vylezu psychicky v pořádku. A tak zas nežeru a nemám nejmenší ponětí, co dělat sama se sebou. Snažím se na to přijít, ale vždycky, když už se blížim, tak jdeme na těch milion piv a zas a znova končíme u tebe. A zas a znova se ztrácim a zas a znova mi dochází, že kdyby se tohle kdokoliv dozvěděl, tak se zabiju, než abych musela vysvětlovat, že jen díky tobě jsem se ještě nezabila, ačkoliv se vlastně ani nesnažíš mi pomoct. Využíváme se navzájem, je to nechutnej vztah dvou lidí, oba dobře víme, že už spolu nikdy nebudeme, a že ani jeden z nás neumí bejt šťastnej, i kdyby tomu nahrávali všechny situace. Že už navždycky budeme strašně mizerný, že sme životní invalidi, že nás život rozšlapal a my nemáme sílu se pořád zvedat, a tak prostě jenom ležíme. Že vždycky příjde nějaký vzplanutí, pocit, že by všechno mohlo bejt o dost lepší, ale o to horší je pak ten pád.
Zase přichází období, kdy budu muset začít po mnoha měsících něco zvládat a absolutně si neumim představit, že se ráno zvednu z postele a dokážu existovat. Mám pocit, že to nezvládnu, že už prostě nedokážu zapírat všechny svý vnitřní průsery a tim zvládat život, jako to zvládaj všichni ostatní a ještě u toho vypadaj, že je to neuvěřitelně baví.
Nechce se mi bejt. Nechce se mi nebejt. Nechce se mi nic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Effy Effy | Web | 22. září 2016 v 18:02 | Reagovat

Nikomu se nechce žít.
Ale musíme. I když je to někdy zatraceně těžký.

2 stuprum stuprum | Web | 28. září 2016 v 3:34 | Reagovat

Víš, že to jsou kecy. Životním invalidou se staneš až v momentě, kdy na tebe přijde alkoholická demence. To se pak můžeš směle zabít, protože poškození je nevratné. *Ne že bych ti to přál, ale je to celkem vtipné. Tak na invalidy a Long Live alxohol. :)

3 niko-tin niko-tin | Web | 28. září 2016 v 9:16 | Reagovat

Životní invalidi-to je asi to nejlepší přirovnání, jaký sem za poslední dobu slyšela. Hlásím se do klubu a souhlasím se vším, co bylo výše řečeno. Ani spolu ani bez sebe nemůžem bejt šťastný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama